Nisan Ortak Sağlık Güvenlik Birimi

KURUMSAL

kurumsal

HAKKIMIZDA
Nisan OSGB, iş sağlığı ve güvenliği alanında yıllardır farklı firmalarda görev yapan tecrübeli uzman ve hekim kadrosuyla, sektöre daha iyi bir hizmet anlayışı getirmek amacıyla kurulmuştur. Kurucu ortağı olan iş güvenliği uzmanı Nihat ÇARBOĞA ve işyeri hekimi H.Hüseyin DURGUN’un tecrübe, bilgi ve birikimlerini hizmet verdiğimiz firmalarla paylaşmak ve firma ayrımı yapmaksızın her işyeri için aynı standartta ve kalitede hizmet verebilmek amacıyla yola çıktık.

AMAÇ VE HEDEFİMİZ
Sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamının tüm işveren ve çalışanların hakkı olduğuna inanıyoruz. Amacımız, düzenlenen 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu çevresinde tüm gereklilikleri sağlamak, bununla da yetinmeyip hizmetimizi sürekli geliştirip, kanunun getirdiklerinin de üstünde bir hizmet sunmaktır. Nisan OSGB ailesi olarak; etik ilkelerimizden vazgeçmeden, güvenilir ve yüksek ahlak düzeyine sahip çalışanlarımızla en yüksek kalitede hizmet vermek, işyerlerinde sağlıklı ve güvenli bir ortam oluşturmak ve bunu sosyal sorumluluklarımızın da bilincinde olarak yapmak, görev bildiğimiz diğer unsurlardır.

Hedefimiz İş sağlığı ve güvenliği denildiği zaman akla ilk gelen isim olmak, verdiğimiz tüm hizmetlerde sektörde yeni ufuklar açmak, ülkemizdeki iş kazaları ve meslek hastalığı oluşumunu ve bunlara bağlı ölümleri Avrupa’daki oranlarında altına düşürmek ve tüm işyerlerinde sürdürülebilir bir iş sağlığı ve güvenliği kültürü oluşturmaktır. Bu hedef doğrultusunda her yeni müşterinin yeni bir tecrübe olduğunu bildiğimizden, karşılıklı yeni tecrübeler kazanmak adına sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.